Categories

Müşteri Hizmetleri
Saatmatik Müşteri Hizmetleri
Saatmatik Güvenli mi?

Saatmatik.com Müşteri Hizmetleri

SAATMATIK UYELIK ISLEMLERIBANKA BİLGİLERİ

SAATMATIK SIPARISSAATMATIK HAVALAE BILGILERI

SAATMATIK ILETISIM BILGILERISAATMATIK DESTEK

 

 

Üye bilgilerinize buradan ulaşabilir ve güncelleyebilirsiniz.
BANKA BİLGİLERİ
Sitemize ait Banka Hesap bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.
SİPARİŞLERİM
www.saatmatik.com dan almış olduğunuz ürünleri buradan izleyebilirsiniz.
HAVALE BİLGİLERİ
Yaptığını havaleleri bize bildirerek işlemlerinizde hız kazanabilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Saatmatik.com a ait iletişim bilgilerine buradan ulaşabilir ve mesajlarınızı iletebilirsiniz.
DESTEK & YARDIM
Size destek verebilmemiz için bize yazabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile hızlı bir şekilde görüşebilirsiniz

1-  Saatmatik.com kimdir ?

 
www.Saatmatik.com MS Teknoloji firmasının iştirakçiliğidir.

2 - Saatmatik.com yetkililerine nasıl ulaşabilirim?

 

Her türlü sorunuz veya probleminiz için destek@Saatmatik.com e-mail adresinden 0 850 302 2575 den yada sayfamızda bulunana iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz iletilere aynı gün içerisinde dönüş yapılacaktır.

3 - Siparişim ile ilgili size nasıl ulaşabilirim ?

 

Siparişiniz ile ilgili bize Saatmatik.com üzerinden kullanıcı bilgileriniz ile sisteme giriş yaparak "HESABIM" alanı üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Siparişlerim Link'ine tıklatığınızda sağ tarafta tüm siparişleriniz listelenecektir. Soru yöneltmek istediğiniz sipariş linkine tıklayarak ilgili siparişim detayını açabilirsiniz. (siyah ile işaretlenmiş alanlar)


HESABIMSIPARIS

 

 

 

Sipariş numarasının üzerine tıkladığınızda sipariş bilgileri görebilir siparişinizin durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz formun altındaki mesaj gönderme bölümünden saatmatik yetkililerine bu sipariş ile ilgili mesajınızı iletebilirsiniz.

 

4 - Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz ?

Saatmatik.com olarak türkiyenin önde gelen kargo firmalarından Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız.

 

5 - Siparişim nereye gönderilecek ?


Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerinden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz. Ayrıca size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası girmeniz yaşanacak herhangi bir problem ile ilgili size ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.


(!) Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılamaz. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.


Not : Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden Fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız.

 

6 - Kargom nezaman elime ulaşacak ?

Siparişinizi verdikten sonra 1 iş günü içerisinde size kargolanacaktır. Teslimat adresinin uzaklığına göre teslimat süresi 1 ile 2 gün sürebilmektedir. Kargonun teslimat süresini öğrenmek için Tıklayın

 

Not : Çıkış merkezi olarak PENDIK - ISTANBUL seçmeniz gerekmektedir.

     

Süreçler;

- Havale ile ödeme bekliyor süreci


Siparişiniz için havale ile ödeme seçeneğini seçerek ödeme yaptıysanız. Siparişiniz otomatik olarak havale ile ödeme bekliyor konumuna geçecektir. Sizden sipariş bedelini havale ile göndermeniz beklenecektir. Siparişinizin ücretini havale ile gönderirken dikkat etmeniz gereken en önemli husus açıklama alanına sipariş numaranızın yazılmasıdır.

- Hazırlama Süreci

 
Siparişinizin ödemesi onaylandıktan sonraki aşama hazırlama sürecidir. Hazırlama süreci içerisinde siparişinizin içerdiği ürünler tedarik edilerek size gönderilecektir.

- Kargolama Süreci


Hazırlama sürecinin ardından siparişiniz kargoya verilir ve sipariş konumu kargolama sürecine çekilir.

- Teslim Edildi


Siparişiniz size ulaştığında kargo yetkilileri tarafından bize verilen bilgi dahilinde siparişiniz teslim edildi sürecine alınır.

- Puan Onaylandı


Kampanyamız dahilinde yaptığınız alışverişlerden Para Puan kazanırsınız. Kazandığınız bu puanlar puan onaylandı sürecine çekildiğinde kullanılabilinir duruma geçmektedir. Bu süreç teslim edildi sürecinden 7 gün sonra aktif edilmektedir. Teslim edilen siparişin iade süresi kanuni olarak 7 gündür. Bu nedenle puanların onaylanması 7 gün bekletilmektedir.


- İptal Süreci

 
Siparişiniz sizin isteğiniz ile veya ödeme alınamadığı durumlarda iptal konumuna çekilmektedir. İptal edilen hiçbir sipariş tekrar aktif edilememektedir. Havale ile ödeme bekleyen her sipariş ödeme sipariş edilme tarihinden itibaren 10 gün içerisinde gerçekleşmez ise iptal sürecine çekilecektir.

 

7 - Kargomu nasıl takipedeceğim ?


Yukarıda Resim(2) 'de  mavi ile gösterilen alanda size sipariş hakkında kargo takip bilgileri iletilecektir. Bu bilgiler sistemde tanımlı mail adresinize de iletilecektir.

8 - Kargom hasarlı ne yapmalıyım ?

Siparişiniz kargo görevlisi tarafınızdan size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gerekmektedir. Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında ise kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir. Eğer kargo şubesinden gerekli yardımı alamaz iseniz bize bilgi vermenizi rica ederiz.

 

9 - Aldığım ürünü iade etmek istiyorum ne yapmalıyım ?

 

Kanun dahilinde internet üzerinden alınan ürünler teslim edilme tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edilebilinir.

 

10 - İade Koşulları

 

- Ürün hiçbir şekilde kullanılmamış olmalı.
- Paket içeriği bozulmamalı
- Paket satılabilinir özelliğini kaybetmemiş olmalı.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.
www.SAATMATIK.com


congrats!! louis vuitton shop

,

I love the scarf and bag combo! That's my favorite print of all 3. You are going to look fabulously amazing with them!! :o) louis vuitton bag

,

Any think will age well if you look after it :PLike any bag its going to soften with use.. so it might sag over time with use.. but so will a lot of other bags.. It doesnt have a wide bottom so i dont really see that being an issue. As for the vachetta well its going to patina and depending on how you carry it the handles may have to be replaced over the years..Overall its a great alternative to a speedy 25 LV

,

Congrats! lv bags

,

Go for the Trevi! It's so beautiful. louis vuitton shop

,

Happy New Year y'all! All the best louis vuitton shop

,

My mom showed me this article a while back and even suggested that I get a Galliera for that reason. ;P Anyway.. it really is a miracle that happened. I'm so happy for her and the baby. louis vuitton luggage

,Congratulations! android tablet pc.

fake rolex watches for men
congrats !! enjoy!!! louis vuitton handbags
,

The galliera in mono is my new fave bag. Got mine a couple weeks ago. Feel free to look through my photos in my profile. Its absolutely beautiful in mono. I tried it in azur as well, but it wasn't as striking in my oppinnion. Love love love the galliera pm in mono! I can't say enough about it:) samsung tablets

,

I wonder if e color would transfer to white clothing like our jeans transfer to white bags? louis vuitton shop

,The Neverfull by far. I have it in Mono. Damier Azur is in the mail to me now. Hoping to buy the Damier Ebene in January. louis vuitton bags,

I love my Idylle pieces, shoes and bags! You are very right though, with the $$$ they cost, the bag better sing to you!!! Don't worry, you'll find what you are looking for! louis vuitton

,

IMO they both looks vintage. so unless ur daily clothes incline towards vintage, i wouldnt recommend any of these. i would suggest u to get the eva, and buy a golden chain from ebay . for a versatile, modern look. lv bags

,beautiful : ) louis vuitton purse,
These bags are gorgeous! louis vuitton handbags
.