Arama Filtresi

Aktif Filtreler:

Çok Satan Saatler

Lacoste Saat 112 adet ürün bulundu.

Lacoste Erkek Kol Saatleri

Lacoste Saat

Lacoste Saat, Fransız Lacoste firmasına aittir. Firma 1933 yılında kurulmuştur. Şirketin kurucusu ünlü tenisçi Lacoste'tur. Kendisi aynı zamanda Davis Cup turnuvasını kazanan ilk Amerikalı olmayan tenisçidir aynı zamanda. Lacoste markası, tenis maçlarında sporcuların terlemelerinin önüne geçecek, rahat har...

Lacoste Erkek Kol Saatleri

Lacoste Saat

Lacoste Saat, Fransız Lacoste firmasına aittir. Firma 1933 yılında kurulmuştur. Şirketin kurucusu ünlü tenisçi Lacoste'tur. Kendisi aynı zamanda Davis Cup turnuvasını kazanan ilk Amerikalı olmayan tenisçidir aynı zamanda. Lacoste markası, tenis maçlarında sporcuların terlemelerinin önüne geçecek, rahat hareket etmelerini sağlayacak bir kıyafet ihtiyacından doğmuştur. Markayı süsleyen simge olan Timsah ise tenisçi Lacoste'a ait olan lakaptır. Bu timsahın kıyafet üzerine simge olarak koyulması da giyim alanında bir ilktir. Bugün dünyanın 114 ülkesinde Lacoste markası faaliyet göstermektedir.

Lacoste Saat Modelleri

Lacoste Saat Modelleri, Lacoste'un tenisçilikten sonra girdiği tüm alanlarda olduğu gibi başarıyı yakalamış ve en çok talep gören saatlerden olmuştur. Lacoste saat modelleri özellikle sadelik ve şıklıktan hoşlanan kullanıcıları kendisine çekmektedir.

Lacoste Saat Fiyatları

Son derece cazip fiyat avantajları ve kampanyalar ile sunmuş olduğumuz Lacoste saatlerden siz de sadelik ve şıklıktan hoşlanıyorsanız satın alabilir keyifle kolunuzda taşıyabilirsiniz.

Daha Fazla »
Ürün başarıyla karşılaştırma listesine eklendi!